Apie

Gyvenimas klostėsi gana gerai, bet nekontroliuojamai. Labiausiai nekontroliuojamai klostėsi reikalai su pinigais. Nei buvo aišku, iš kur, kiek, nei į kur ar už ką. Skaičiau, ką kiti apie tai rašo, pastebėjau, kad aš darau daug paprastų klaidų.

Po nemažai dvejonių ir svarstymo, supratau – reikia kažko imtis. Rašyti blogą apie savo psichinę, emocinę, finansinę būklę, mokantis, tobulėjant, augant ir investuojant.

Beveik viskas, ką rašau – naujoko lygyje. Nevertėtų čia esančio teksto vertinti, kaip svaraus argumento. Niekas čia nepagrįsta, neištestuota, nesiūloma. Blogas – įsipareigojimas sau. Daryti, o ne ruoštis.

Apie mane – esu vyras. Turiu nuostabią žmoną ir tris šaunius vaikus. Šeima graži ir gana didelė. Noriu jais rūpintis ne tik dabar, bet sudaryti sąlygas ir ateityje – galėti, be finansinių ar emocinių trukdžių.

Noriu daugiau laiko leisti su šeima. Noriu daugiau laisvalaikio sau. Kad to pasiekti – reikia susiprasti savyje, įvertinti prioritetus, pasverti ko man tikrai reikia. Sudaryti planą – ir jo siekti.

Tai sekmės man, darom!

2019-09-15

4 mintys apie “Apie

  1. Ar blog’ui naudojate WordPress? Jei taip, tai kokį template’ą naudojate?

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.